05/Jun/2022 - INT. Solo latino D Junior I+II Latin -
Table of results

No. of participants: 20 Start number
Adjudicators 78Vitkutė, Eglė 79Stadalninkaitė, Radvilė 80Cikanavičiūtė, Viltė 81Dravininkaitė, Viltė 82Barysaitė, Ivita 83Kanaporiūtė, Enrika 84Siniūtė, Viltė 85Petravičiūtė, Greta 86Rančytė, Goda 87Stirbytė, Deimantė 88Matutytė, Ugnė 89Volujevičiūtė, Gabrielė 90Bernotaitė, Kotryna 91Bartkutė, Rugilė 92Raginskytė, Simona
B) Petrovskyy, Oleg
V) Jefimenka, Sergejus
AH) Engelgardt-Bajor, Viktorija
AJ) Simanavičienė, Rasa Žadeikaitė-
AK) Morderers, Dmitrijs
AL) Banienė, Brigita
AM) Malinauskienė, Birutė
AN) Fedosovas, Vladimiras
AP) Sangavičius, Paulius
0
1
1
1
2
3
2
2
3
4
4
4
3
4
4
3
4
4
4
4
4
3
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
3
4
4
1
4
4
3
3
3
1
4
4
4
4
3
4
1
4
4
4
4
4
0
2
1
0
1
4
3
1
2
4
4
3
4
3
4
4
4
4
4
4
3
3
4
4
4
3
2
4
4
4
4
2
4
4
3
4
3
4
1
3
4
0
0
3
1
1
1
3
4
2
1
2
0
1
4
4
4
4
4
3
4
3
4
2
4
1
4
3
3
1
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Result of 1st round 15 34 35 32 30 32 14 34 31 33 19 15 34 24 0
Qualified for 2nd round   X X X X X   X X X X   X X  
B) Petrovskyy, Oleg
V) Jefimenka, Sergejus
AH) Engelgardt-Bajor, Viktorija
AJ) Simanavičienė, Rasa Žadeikaitė-
AK) Morderers, Dmitrijs
AL) Banienė, Brigita
AM) Malinauskienė, Birutė
AN) Fedosovas, Vladimiras
AP) Sangavičius, Paulius
  4
3
4
4
3
3
4
1
3
3
4
2
0
3
3
4
2
2
0
2
3
3
1
4
2
3
0
4
3
4
3
3
0
3
0
4
1
0
1
0
2
0
0
2
0
  0
0
2
3
0
0
4
2
4
0
3
0
0
3
4
1
3
0
4
4
4
2
1
4
1
4
3
1
0
0
4
2
0
0
0
0
  4
4
4
3
3
4
4
4
4
1
1
0
1
3
1
0
3
0
 
Result of 2nd round   29 23 18 24 6   15 14 27 7   34 10  
Qualified for final   X X X X         X     X    
Result of final   7,0 20,0 24,0 13,0         15,0     5,0    
Start number 78Vitkutė, Eglė 79Stadalninkaitė, Radvilė 80Cikanavičiūtė, Viltė 81Dravininkaitė, Viltė 82Barysaitė, Ivita 83Kanaporiūtė, Enrika 84Siniūtė, Viltė 85Petravičiūtė, Greta 86Rančytė, Goda 87Stirbytė, Deimantė 88Matutytė, Ugnė 89Volujevičiūtė, Gabrielė 90Bernotaitė, Kotryna 91Bartkutė, Rugilė 92Raginskytė, Simona
Rank from
Rank to
13
14
2
 
5
 
6
 
3
 
12
 
15
 
7
 
8
 
4
 
11
 
13
14
1
 
9
 
20
 

No. of participants: 20 Start number
Adjudicators 93Kriaučiūnaitė, Ugnė 94Juciūtė, Urtė 95Skarbaliūtė, Austėja 96Rimkutė, Gabija 98Slušnytė, Emilija                    
B) Petrovskyy, Oleg
V) Jefimenka, Sergejus
AH) Engelgardt-Bajor, Viktorija
AJ) Simanavičienė, Rasa Žadeikaitė-
AK) Morderers, Dmitrijs
AL) Banienė, Brigita
AM) Malinauskienė, Birutė
AN) Fedosovas, Vladimiras
AP) Sangavičius, Paulius
0
1
2
2
0
1
2
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
1
0
3
0
2
0
2
1
1
0
0
2
0
4
0
4
4
2
4
3
0
4
                   
Result of 1st round 11 1 5 8 25                    
Qualified for 2nd round         X                    
B) Petrovskyy, Oleg
V) Jefimenka, Sergejus
AH) Engelgardt-Bajor, Viktorija
AJ) Simanavičienė, Rasa Žadeikaitė-
AK) Morderers, Dmitrijs
AL) Banienė, Brigita
AM) Malinauskienė, Birutė
AN) Fedosovas, Vladimiras
AP) Sangavičius, Paulius
        2
0
0
1
0
1
1
0
4
                   
Result of 2nd round         9                    
Qualified for final                              
Result of final                              
Start number 93Kriaučiūnaitė, Ugnė 94Juciūtė, Urtė 95Skarbaliūtė, Austėja 96Rimkutė, Gabija 98Slušnytė, Emilija                    
Rank from
Rank to
16
 
19
 
18
 
17
 
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V9.2.