04/Jun/2022 - WDSF OPEN Latin JUN.II | ≡ |
Table of results
No. of participants: 16 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 1Beinoras, Gustas - Beniusyte, Veja | 2Ratkevicius, Ignas - Spaustinaityte, Liveta | 4Sidelskij, Maksim - Grusaite, Gabriele | 5Gylys, Mindaugas Tomas - Ravinskaite, Marija | 6Inta, Mykolas - Rupsyte, Fausta | 7Dovydaitis, Gustas - Sokolnikaite, Greta | 8Jasinevicius, Lukas - Kybartaite, Meida | 9Kovaliovas, Elvinas - Morkyte, Goda | 10Meiksans, Roberts - Freiberga, Elza | 11Kaljula, Kristjan - Merioja, Anna-Grettel | 12Altmae, Richard - Raussi, Iris Mirjam | 13Silluta, Aleksander - Metsa, Sofia | 14Zogins, Arsenijs - Pustoselova, Olesja | 15Sakalauskas, Radvilas - Kniubaite, Ema | 16Astrauskas, Kajus - Tkacenko, Kamile |
A) Mitt, Diana B) Petrovskyy, Oleg C) Rihtere, Ligita D) Zanibellato, Martino E) Kulis, Szymon F) Bankauskiene, Liudmila G) Visockiene, Ausrele |
5 5 5 5 5 5 5 |
5 5 5 5 5 5 5 |
5 5 5 5 5 5 5 |
4 5 5 5 5 5 5 |
5 5 5 5 4 5 5 |
5 5 5 5 5 5 5 |
5 5 5 5 4 5 4 |
4 5 5 4 3 4 4 |
5 5 5 5 5 4 5 |
5 0 0 0 1 2 4 |
0 0 0 0 0 0 0 |
1 0 1 0 1 1 1 |
3 5 5 5 3 4 1 |
3 5 4 5 5 5 5 |
5 4 4 5 4 4 5 |
Result of 1st round | 35 | 35 | 35 | 34 | 34 | 35 | 33 | 29 | 34 | 12 | 0 | 5 | 26 | 32 | 31 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | |||
A) Mitt, Diana B) Petrovskyy, Oleg C) Rihtere, Ligita D) Zanibellato, Martino E) Kulis, Szymon F) Bankauskiene, Liudmila G) Visockiene, Ausrele |
5 4 4 5 5 2 5 |
4 2 2 3 0 3 2 |
5 4 5 1 3 5 5 |
0 0 0 3 2 0 0 |
5 5 3 5 5 4 2 |
5 4 4 0 5 5 2 |
5 5 3 5 5 5 5 |
0 0 0 0 0 0 0 |
1 0 5 3 1 1 1 |
0 1 3 0 0 0 0 |
0 5 1 4 4 4 5 |
0 0 0 1 0 1 3 |
|||
Result of 2nd round | 30 | 16 | 28 | 5 | 29 | 25 | 33 | 0 | 12 | 4 | 23 | 5 | |||
Qualified for final | X | X | X | X | X | X | |||||||||
Result of final | 10,0 | 17,0 | 27,0 | 28,0 | 5,0 | 18,0 | |||||||||
Start number | 1Beinoras, Gustas - Beniusyte, Veja | 2Ratkevicius, Ignas - Spaustinaityte, Liveta | 4Sidelskij, Maksim - Grusaite, Gabriele | 5Gylys, Mindaugas Tomas - Ravinskaite, Marija | 6Inta, Mykolas - Rupsyte, Fausta | 7Dovydaitis, Gustas - Sokolnikaite, Greta | 8Jasinevicius, Lukas - Kybartaite, Meida | 9Kovaliovas, Elvinas - Morkyte, Goda | 10Meiksans, Roberts - Freiberga, Elza | 11Kaljula, Kristjan - Merioja, Anna-Grettel | 12Altmae, Richard - Raussi, Iris Mirjam | 13Silluta, Aleksander - Metsa, Sofia | 14Zogins, Arsenijs - Pustoselova, Olesja | 15Sakalauskas, Radvilas - Kniubaite, Ema | 16Astrauskas, Kajus - Tkacenko, Kamile |
Rank from Rank to |
2 |
7 |
3 |
9 10 |
5 |
6 |
1 |
12 |
8 |
13 |
16 |
15 |
11 |
4 |
9 10 |
No. of participants: 16 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 19Kazmierczak, Damian - Modrzejewska, Maria | ||||||||||||||
A) Mitt, Diana B) Petrovskyy, Oleg C) Rihtere, Ligita D) Zanibellato, Martino E) Kulis, Szymon F) Bankauskiene, Liudmila G) Visockiene, Ausrele |
0 1 1 1 5 1 1 |
||||||||||||||
Result of 1st round | 10 | ||||||||||||||
Qualified for 2nd round | |||||||||||||||
A) Mitt, Diana B) Petrovskyy, Oleg C) Rihtere, Ligita D) Zanibellato, Martino E) Kulis, Szymon F) Bankauskiene, Liudmila G) Visockiene, Ausrele |
|||||||||||||||
Result of 2nd round | |||||||||||||||
Qualified for final | |||||||||||||||
Result of final | |||||||||||||||
Start number | 19Kazmierczak, Damian - Modrzejewska, Maria | ||||||||||||||
Rank from Rank to |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|