04/Jun/2022 - INT. Juveniles II E4 St+Lat -
Table of results

No. of participants: 24 Start number
Adjudicators 33Sidaravičius, Arnas - Pletaitė, Patricija 34Mikaitis, Kastytis - Grikštaitė, Estėja 36Myasnikov, Michail - Jegorovaitė, Ema 37Šalenga, Martynas - Čepaitė, Rusnė Marija 38Žemaitis, Matas - Zavackaitė, Urtė 41Kareiva, Joris - Turkevičiūtė, Gabija 42Bykovas, Danielius - Skirmantaitė, Ugnė 43Vizberkis, Dominykas - Užkuraitytė, Elzė 44Čekanauskas, Markas - Blažytė, Gabrielė 45Skersys, Dominykas - Demikytė, Ieva 46Skauminas, Motiejus - Kurmilavičiūtė, Mėta 47Pečiukėnas, Dovydas - Vilesko, Lukrecija 48Miškinis, Mantvydas - Bieliajevaitė, Aurėja 49Tubelis, Motiejus - Žiaubrė, Gytė 50Šaulys, Titas - Fedenko, Elena
G) Visockiene, Ausrele
H) Bernataviciene, Lilija
L) Navickienė, Indrė
M) Norušas, Darius
O) Bajor, Artūr
Q) Makarovas, Sergejus
R) Svistunavičius, Gintaras
S) Berankienė, Irina
T) Vaškevičiūtė, Jurgita
U) Bružinskas, Darius
V) Jefimenka, Sergejus
1
1
2
1
3
1
2
1
1
0
1
2
2
4
3
2
2
2
3
3
1
2
4
3
3
2
3
2
2
4
2
3
3
3
2
3
2
1
4
0
2
2
4
3
4
2
0
1
1
1
1
0
0
0
0
4
2
4
3
3
2
4
4
4
4
4
1
4
2
3
3
4
4
1
3
3
4
0
1
3
1
0
3
1
0
1
0
0
4
1
3
2
4
2
2
3
2
3
4
1
3
2
3
4
1
2
3
3
2
3
3
3
1
1
3
1
3
3
2
1
3
2
2
3
1
2
3
2
1
2
4
0
1
1
1
1
2
0
3
1
1
1
0
1
0
0
0
0
0
0
1
0
1
1
2
4
1
4
2
3
3
4
3
3
4
Result of 1st round 14 26 31 26 10 38 32 10 30 27 24 22 12 4 33
Qualified for 2nd round   X X X   X X   X X         X
G) Visockiene, Ausrele
H) Bernataviciene, Lilija
L) Navickienė, Indrė
M) Norušas, Darius
O) Bajor, Artūr
Q) Makarovas, Sergejus
R) Svistunavičius, Gintaras
S) Berankienė, Irina
T) Vaškevičiūtė, Jurgita
U) Bružinskas, Darius
V) Jefimenka, Sergejus
  1
0
3
2
2
3
2
1
0
0
3
4
1
3
1
0
2
1
4
1
3
2
4
0
0
2
3
1
2
0
2
0
0
  4
2
2
3
2
1
1
3
1
4
4
0
4
2
1
4
1
3
3
3
0
4
  1
3
2
1
1
4
2
3
2
3
3
0
1
1
1
3
0
2
0
4
0
0
        3
3
2
3
4
3
4
4
0
3
4
Result of 2nd round   17 22 14   27 25   25 12         33
Qualified for final     X     X X   X           X
Result of final     14,0     18,0 12,0   22,0           10,0
Start number 33Sidaravičius, Arnas - Pletaitė, Patricija 34Mikaitis, Kastytis - Grikštaitė, Estėja 36Myasnikov, Michail - Jegorovaitė, Ema 37Šalenga, Martynas - Čepaitė, Rusnė Marija 38Žemaitis, Matas - Zavackaitė, Urtė 41Kareiva, Joris - Turkevičiūtė, Gabija 42Bykovas, Danielius - Skirmantaitė, Ugnė 43Vizberkis, Dominykas - Užkuraitytė, Elzė 44Čekanauskas, Markas - Blažytė, Gabrielė 45Skersys, Dominykas - Demikytė, Ieva 46Skauminas, Motiejus - Kurmilavičiūtė, Mėta 47Pečiukėnas, Dovydas - Vilesko, Lukrecija 48Miškinis, Mantvydas - Bieliajevaitė, Aurėja 49Tubelis, Motiejus - Žiaubrė, Gytė 50Šaulys, Titas - Fedenko, Elena
Rank from
Rank to
18
 
10
 
4
 
11
 
21
22
5
 
3
 
21
22
6
 
12
 
13
 
14
 
19
20
23
 
2
 

No. of participants: 24 Start number
Adjudicators 51Laimikis, Dovydas - Burmonaitė, Andrėja 52Mituzas, Gabrielius - Damulytė, Emile 53Jasevičius, Titas - Mockutė, Izabelė 54Švažas, Tomas - Volskytė, Brigita 55Daubaras, Domas - Ignatavičiūtė, Amelija 56Mikaitis, Jokūbas - Šalaševičiūtė, Aleksandra 57Juknys, Donatas - Butkutė, Mėta 58Urka, Kristupas - Liaudinskaitė, Ema 59Uža, Augustas - Juknevičiūtė, Gabrielė            
G) Visockiene, Ausrele
H) Bernataviciene, Lilija
L) Navickienė, Indrė
M) Norušas, Darius
O) Bajor, Artūr
Q) Makarovas, Sergejus
R) Svistunavičius, Gintaras
S) Berankienė, Irina
T) Vaškevičiūtė, Jurgita
U) Bružinskas, Darius
V) Jefimenka, Sergejus
2
0
2
4
1
0
1
0
1
1
0
0
1
1
1
2
2
2
0
2
3
4
0
2
1
2
1
1
3
3
3
0
2
3
3
1
2
2
4
3
4
4
4
4
3
4
2
1
4
4
2
4
3
4
3
1
1
4
2
1
2
4
2
0
2
1
3
2
2
3
2
4
1
2
3
3
1
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
3
3
3
4
2
2
1
2
3
1
1
           
Result of 1st round 12 18 18 34 34 20 26 2 25            
Qualified for 2nd round       X X   X   X            
G) Visockiene, Ausrele
H) Bernataviciene, Lilija
L) Navickienė, Indrė
M) Norušas, Darius
O) Bajor, Artūr
Q) Makarovas, Sergejus
R) Svistunavičius, Gintaras
S) Berankienė, Irina
T) Vaškevičiūtė, Jurgita
U) Bružinskas, Darius
V) Jefimenka, Sergejus
      1
2
2
3
2
4
2
1
4
4
3
0
4
3
0
1
3
3
3
2
2
0
  4
1
1
4
2
2
1
0
2
2
1
  2
3
3
3
0
0
1
2
3
3
0
           
Result of 2nd round       28 21   20   20            
Qualified for final       X                      
Result of final       8,0                      
Start number 51Laimikis, Dovydas - Burmonaitė, Andrėja 52Mituzas, Gabrielius - Damulytė, Emile 53Jasevičius, Titas - Mockutė, Izabelė 54Švažas, Tomas - Volskytė, Brigita 55Daubaras, Domas - Ignatavičiūtė, Amelija 56Mikaitis, Jokūbas - Šalaševičiūtė, Aleksandra 57Juknys, Donatas - Butkutė, Mėta 58Urka, Kristupas - Liaudinskaitė, Ema 59Uža, Augustas - Juknevičiūtė, Gabrielė            
Rank from
Rank to
19
20
16
17
16
17
1
 
7
 
15
 
8
9
24
 
8
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V9.2.