11.12.2021 - OC, Vaikai 3 E3 St+Lat
Final result

1st round
1.- 2. 13 Matas Jurevičius - Jorūnė Šukytė SoDance / Panevėžys
1.- 2. 16 Kajus Norkus - Žemyna Beniušytė Šypsena / Šiauliai
3.- 4. 7 Majus Seikauskas - Barbora Seikauskaitė Rumba / Panevėžys
3.- 4. 21 Vincas Šatas - Elizabeta Reznikovaitė Judesys / Vilnius
5. 6 Jonas Jančiukas - Emilija Vanagaitė Duetas / Kaunas
6. 19 Mantvydas Švambaris - Lėja Kasparaitė Šypsena / Šiauliai
7. 23 Nikolas Lukošius - Agita Žiūraitė Rolina / Gargždai
8.- 9. 9 Vėjas Lelešius - Šarlotė Naujokaitė Sūkurys / Kaunas
8.- 9. 18 Benas Petrošius - Ditė Pelakausaitė Domino / Molėtai
10.- 11. 3 Jogaila Rastenis - Barbora Juškaitė Vijūnas / Vilnius
10.- 11. 14 Arnis Sargiūnas - Emilė Blažonytė Rumba / Panevėžys
12.- 13. 24 Marius Mažeika - Marija Piliponytė Svaja / Kaunas
12.- 13. 28 Benas Lapkūnas - Eva Gaurilčikaitė Vilnis / Kėdainiai
14.- 15. 11 Darian Blaževič - Fausta Kasteckaite MJ akademija / Vilnius
14.- 15. 32 Mangirdas Mačiulis - Saulė Bagdonaitė Spindulys / Tauragė
16.- 18. 8 Kristupas Češiūnas - Gabrielė Burmonaitė Rumba / Panevėžys
16.- 18. 10 Agnius Šaulys - Ieva Tribuišytė Rumba / PANEVĖŽYS
16.- 18. 15 Dominykas Stakėnas - Amelija Vilytė AJ dance / Vilnius
19. 29 Nojus Žemaitis - Beata Juodelytė Verpetas / Anykščiai
20. 33 Tadas Povilavičius - Agota Radziukynaitė Rid-rito / Panevėžys
21. 12 Tautvydas Motiejūnas - Goda Nariukaitė Rumba / Panevėžys
22. 25 Denis Čuiko - Akvilė Pilibaitytė Tendance / Klaipėda
23.- 24. 26 Kęstutis Barvainis - Gabija Barvainytė Tvistas / Kaunas
23.- 24. 36 Bernardas Sakalauskas - Marija Letukaitė AJ Dance / Vilnius
25.- 26. 2 Danielius Ribokas - Meda Akmenskaitė Vijūnas / Vilnius, Lietuva
25.- 26. 31 Kostas Milkevičius - Danielė Martusevičiūtė Duetas / Garliava
27. 4 Ugnius Šešetas - Goda Montvilaitė Rumba / Panevėžys
28. 20 Deimantas Bungardaitis - Kotryna Piliūtė Svaja / Kaunas
29. 35 Augustas Urbonas - Gabija Einorytė Vyja / Utena
30. 22 Marijus Jeršovas - Ariana Micevičiūtė Judesys / Vilnius
31. 17 Nerestas Rinkevičius - Tėja Žižytė Domino / Ukmergė
32. 34 Ernest Kačarevski - Gintarė Janulytė AJ dance / Vilnius
33. 30 Nojus Keblys - Luknė Dilytė Verpetas / Anykščiai

This list was generated by TopTurnier for Windows V9.1a.